top of page

CO JE TO OTYPOVÁNÍ

Chcete poznat sebe sama a dozvědět se něco o tom, jakou optikou se díváte na svět? Chcete pochopit, proč se něčeho bojíte, proč nějak reagujete v určitých situacích a co za tím vším chováním stojí? Na otypování se dozvíte, jaký jste typ a jaké je vaše typologické nastavení. Ale není to pouze nějaká povrchní škatulka. Je to hloubková analýza vaší mysli a společně najdeme způsob, jakými jazyky vaše mysl mluví.

JAK OTYPOVÁNÍ PROBÍHÁ

Otypování probíhá na dálku přes Google Hangouts (je nutné mít kvalitní wifi připojení, obraz a zvuk) - nemusíte nic instalovat, odkaz k připojení vám pošlu mailem. Nejprve si budeme povídat, budu se vás ptát na různé okruhy otázek - okruhy si můžete prohlédnout zde. Vaše odpovědi si budu zapisovat do počítače a ptát se vás na upřesňující dotazy. Tato fáze  se nazývá mapování a trvá tak dlouho, dokud nepoznám váš typ. Délka jednoho mapovacího hovoru je 2 hodiny, ale pokud bude potřeba se ptát více, zavoláme si znovu jiný den. Jakmile skončí mapování, domluvíme si další hovor, ve kterém uděláme výklad mentální mapy, tedy vašeho typu. Dostanete video záznam z celého sezení pro pozdější poslech a mapu vašeho typu v PDF. 

Otypování na dálku je výhodné především proto, že nemusíte opakovaně jezdit do Boskovic, utrácet za cestu, jídlo či ubytování. Můžeme se spojit, zatímco máte děti ve školce a podobně...

KOLIK OTYPOVÁNÍ STOJÍ

Cena otypování pro jednu osobu je 2400 Kč a platí se převodem, kdy vám po skončení otypování pošlu mailem fakturu s platebními údaji. Je ale možné využít výhodnější cenu pro více osob při platbě předem. V tom případě dostanete k otypování vybraný počet vztahových konzultací zdarma.

Nově je taé možné platit v eurech, kdy otypování pro jednu osobu vyjde na 96 €.

OTYPOVÁNÍ PRO JEDNOTLIVCE

Zajímá vás, kdo jste? Potřebujete přijmout sebe sama takoví, jací jste a naučit se oceňovat své schopnosti a kvality? Máte rádi seberozvojové metody, které vám ukazují vaši cestu seberealizace? Potřebujete pochopit sami sebe i s vašimi negativními vlastnostmi? 

Na osobním otypování  zjistíte nejen váš mentální  typ a jeho nastavení. Porozumíte vašemu vědomí a podvědomí, tomu, jaké situace do vašeho života přicházejí. Pochopíte, proč si někdy připadáte nenormální a proč se někdy chováte jinak, než byste chtěli. ​Dostanete návod,  jak se cítit správně a obhájit se před světem. Dozvíte se, jak vaše astrologické znamení zesiluje vaše jazyky a mnoho dalšího.

OTYPOVÁNÍ PRO DVA

Nevíte, jak k sobě s partnerem typologicky pasujete? Chcete vědět, jak spolu lépe vycházet a jak si partnerovo chování správně přeložit a vysvětlit si jeho reakce? Kdo z  vás je extrovert a kdo introvert? A proč se nemůžete domluvit, když si v základu jako lidé rozumíte?

Partnerská typologie je ideální pro páry jakékoliv orientace, která vám pomůže zjistit, co každý z vás vnímá jinak, jakými jazyky (nejen lásky) na sebe hovoříte. Dozvíte se, jak je nastaven ten druhý a jak můžete lépe s partnerem jednat a vycházet. Vztahové poradenství - komunikace, chápání se navzájem, kompatibilita porozumění mezi páry, jak se naučit přijímat toho druhého a jak ve vztahu chápat sebe. S každým z partnerů pracuji zvlášť.

OTYPOVÁNÍ PRO RODINU

Potřebujete vědět, jak si rozumíte s dětmi a jak na sebe reagují vaše typy? Hledáte ideální výchovný přístup pro své děti? Potřebujete přeložit jazyky vašich dětí, ale i vlastních rodičů a porozumět vzájemné komunikaci? 

 

 

U rodinného typování pracuji nejprve s každým jednotlivcem zvlášť a jakmile jsou všichni otypovaní, dostáváme se k rodinné alchymii - bavíme se o proměnlivých fázích vývoje dítěte, kdy s věkem dítěte řešíte odlišné věci, neboť typ dítěte se vyvíjí a to, jak se chová v 6 letech, to za pár let může být zcela jinak. Řekneme si také to, s kterým dítětem se lépe domluví tatínek a s kterým maminka, jakých vlivů chování se nemusíte bát atd.

+  1h konzultace zdarma

+ 2 h konzultace zdarma

JAK POSTUPOVAT U OTYPOVÁNÍ DĚTÍ

Věková hranice otypování dětí je od 5 let. Mapování typu dětí je náročnější, protože typ dítěte se vyvíjí. Je potřeba posílat postupně videa s dítětem, na kterých si dítě hraje, hýbe se, zlobí se, mluví - musí být dobře vidět obličej, mimika, gesta, hlas, výraz tváře. Pak si přes Hangouts voláme s rodičem a povídáme si o dítěti. Je možné na chvíli před kameru přizvat i dítě, ale není to povinné, protože některé děti jednoduše nechtějí. Proces mapování dětí je na delší čas, indicie se skládají postupně. Pomáhá také to, když je otypovaný minimálně jeden z rodičů, protože i od typu mámy či táty se dá odvodit vztah, jaký s dítětem mají, a díky tomu poznat typ dítěte.

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete obdarovat někoho blízkého nebo kohokoliv, kdo o Mentální jazyky stojí a ví, o co jde a co ho čeká? Můžete mu darovat poukaz na otypování nebo předplatit hodinu konzultace.

NA KDY SE MOHU OBJEDNAT

 

Hovory probíhají v úterý, čtvrtky a neděle v časovém rozmězí 14 - 19 h. Můžeme se v případě nutnosti domluvit i na jiný den, kromě dopoledních hodin.

KONZULTACE

Potřebujete něco probrat a dovysvětlit? Stala se vám nějaká situace a nedokážete si ji sami spojit s vaším typem? Od toho jsem tu pro vás. Po otypování vám spousta informací pomůže a dostanete mnoho odpovědí ihned, ale může se stát, že za půl roku budete řešit něco úplně nového a vyvstanou otázky, které během otypování ještě nebyly aktuální. Pokud budete potřebovat znovu nasměrovat, kdykoliv si můžete objednat konzultaci. Toto je moje oblíbená fáze - práce s otypovanými klienty - protože už znám váš typ a mohu vám ihned poradit v dané životní situaci (práce, vztahy, výchova dětí) z hlediska mentálních jazyků. Konzultace probíhají také na dálku přes Hangouts a jejich délka se odvíjí od vašich časových a finančních možností. Konzultací se myslí vše, co je nad rámec výkladu typu jednotlivce, například vztahové poradenství. Cena za hodinu je 600 Kč/ 24 €, ale pokud jste se objednali předem na partnerské nebo rodinné otypování, máte vybraný počet konzultací zdarma.

bottom of page